O nás

NEW GARDEN – představení společnosti a sortimentu

Naše společnost nabízí prodej kvalitního zboží a zakládá si na kvalitě procesů spojených s prodejem jako např. logistika, webová prezentace , vlastní prodej včetně e-shopu a dodávky do 24 hodin. Naši prioritou je prodej velkým i malým klientům se zajištěním maximálních možných standardů spolupráce a dosažení co nejvýhodnějších podmínek pro naše klienty. Vyzkoušejte nás ať můžete porovnat! 

Specializujeme se na prodej interiérových a zahradních mrazuvzdorných květináčů, dřevěných květináčů, teakových výrobků a svíček. Nabízíme prvotřídní zboží od předních výrobců ze zemí EU, Číny a Indonésie. Ve všech těchto zemích máme vlastní společnost, která kontroluje kvalitu nabízených výrobků.

Máme výhradní zastoupení italské značky DEROMA, NICOLI a PLASTECHNIC pro Českou republiku a Slovensko. Zaměřujeme se na dále na kvalitní květináče z Itálie těchto výrobců, designové řady, světelné květináče a prvky na 12V s ochranou IP67 a klasické hliněné květináče vyráběné z té nejlepší hlíny v Itálii (DEROMA). U vonných svíček nabízíme vysokou kvalitu díky výrobkům americké značky CANDLE-LITE a ADMIT. Ve spolupráci se Stolárnou na statku vyvíjíme revoluční systém pro dřevěné květináče, který kombinuje nejkvalitnější dřevo a plast.

Řez dřevěným květináčem

 

V naší nabídce naleznete kromě klasických hliněných květináčů také celou řadu plastových výrobků, květináčů, podmisek a doplňků, ale také technická řešení celých zahrad. Jsme specialisty na světelné květináče a designové prvky s ochranou IP67, které nacházejí pravidelně své místo v celé řadě hotelů a restaurací, ale také jako originální doplněk pro navození atmosféry u bazénů a v saunách.

Jsme velkoobchod a naše zboží dodáváme do květinářství, zahradních center a obchodů s bytovými doplňky. Mezi naše významné zákazníky patří také exkluzivní hotely, bytová centra a návrhářská studia. Prostřednictvím našeho e-shopu u nás mohou nakupovat i koncoví zákazníci.

STÁHNĚTE SI NAŠE PORTFOLIOKONTAKTUJTE NÁS

V Kroměříži pro vás máme vzorkovnu o rozloze 300 m2, kde si můžete veškeré naše zboží prohlédnout. Objednané zboží dodáváme běžně do 3 pracovních dnů od objednání. Jsme česká společnost se silným kapitálovým zázemím a zkušenostmi z celosvětového trhu s bytovými a zahradními doplňky.

Zboží skladujeme v logistickém areálu s nejvyššími standardy čistoty a efektivně zlepšujeme procesy k tomu, abychom byli schopni vydat až 20.000ks denně a dodat našim klientům do 24 hodin od objednávky.

Nabízíme ne jenom kvalitní produkt a seriózní jednaní ale i řešení prostoru na Vašich prodejnách, systém vystavení a popis produktu v češtině.