Světelné květináče a dekorace pro dům i zahradu

Světelné květináče a dekorace pro dům i zahradu

Moderní interiér je v oblasti dekorací úzce spojen s designem, a proto není mnohdy lehké najít takový doplněk, který by nenarušil jeho celistvost, ale naopak jej vhodným způsobem doplnil a ozvláštnil. Většina výrobců se zaměřuje především na klasické prvky, a nejinak je tomu i u květináčů. S tím se ale italský výrobce NICOLI nechtěl smířit, a vznikla tak módní řada světelných květináčů a doplňků Light, které vám na český trh přináší společnost New Garden.

světelné květináčeStylové a příjemné osvětlení pro váš interiér či zahradu

Kvalitní plastové květináče a doplňky vynikají především čistou linií a sami o sobě jsou elegantním doplňkem vašeho interiéru a zahrady. Avšak to výjimečné přichází až po setmění. Světelné květináče obsahují LED diody, které po zapnutí rozzáří tělo květináče příjemným měkkým světlem, a ten se stane okamžitě středem pozornosti vašich hostů. Díky úsporné LED technologii může světelný květináč zářit vaším bytem či domem celou noc a posloužit tak jako skvělé noční osvětlení.

Italští designeři šli ale ještě dál a nespokojili se jen s krásným vzhledem a základním osvětlení. Světelné květináče a dekorace NICOLI umožňují totiž měnit barvu světla, takže každý si může zvolit svou barvu osvětlení podle nálady, situace, případně barvy interiéru. Další z jejich předností je mrazuvzdornost a vodotěsnost s krytím IP67, a to u všech světelných květináčů a dekorací. Lze je tedy velmi dobře použít i v zahradách či u bazénů a připravit tak pro večerní posezení výjimečnou a originální atmosféru. Díky dokonalé vodotěsnosti a bezpečné 12V LED technologii nejste omezeni umístěním a je jen na vás, zda květináč či zahradní dekoraci umístíte do volného prostoru, jezírka či přímo do bazénu. Úspornost a nízký odběr elektrického proudu pak umožňuje na jednu elektrickou přípojku napojit do série až padesát světel, aniž by to ohrozilo jejich výkon nebo bezpečnost.

Nechte se okouzlit podmanivou krásou světla a jedinečnou atmosférou designových světelných květináčů a dekorací. Své místo najdou nejen doma či na zahradě, ale také v restauracích, saunách, zahrádkách, bazénech, hotelech a dalších místech.

Galerie světelných květináčů a dekorací

Světelné květináče a dekorace NICOLISchéma zapojení světelných květináčů a dekorací NICOLI