Seznam produktů výrobce NICOLI

Nabízíme široký sortiment kvalitních výrobků od italské firmy Nicoli, které jsou určeny pro zahradu nebo interiér: květináče různých velikostí, tvarů a barev, truhlíky, podmisky, dekorace.


Výrobky značky Nicoli vás zaujmou svým inovativním designem a funkčností. Nicoli věnuje velkou pozornost novým trendům a používá nejmodernější technologie. Její produkty jsou zhotoveny z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Pozoruhodnou novinkou v naší nabídce jsou světelné květináče, které ozvláštní prostor vaší zahrady nebo vašeho interiéru.


Plastové květináče NICOLI jsou vyráběny v Itálii z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou šetrné 
k životnímu prostředí. Rotační technologie výroby umožňuje vyrobit květináč tvarově stálý, 2 nebo 1,5 vrstvý a nepoměrně kvalitnější, než jsou běžné plastové květináče. Běžný květináč je standardní technologií vyroben během 15 vteřin, kdežto výroba květináče NICOLI rotační metodou, zabere až jednu hodinu.


Speciální postup při barvení zaručuje květináčům NICOLI absolutní stálobarevnost a dvouvrstvé jsou také mrazuvzdorné. Ty které již neobsahují samozavlažovací systém, lze snadno o tento doplnit.


Světelné květináče a dekorace NICOLI jsou vyráběny v Itálii z atestovaných materiálů šetrných 
k životnímu prostředí. Veškeré výrobky jsou vyrobeny s ohledem na všestranné použití jak v interiéru, tak exteriéru s vysokou vlhkostí. To vše umožňuje bezpečná 12V technologie a certifikované krytí proti prachu a vlhkosti IP67, které zaručuje jejich vodotěsnost. Jsou tedy vhodné pro zahrady, sauny, bazény, zahrádky restaurací, apod.


Vysoce svítivé LED diody, použité k osvětlení květináčů a dekorací, doslova prozáří celý květináč 
a nabízíme je ve třech variantách co do barvy světla (ostrá/studená bílá, teplá bílá a multibarevná RGB, umožňující přepínání mezi jednotlivými barvami).


Veškeré produkty z řady NICOLI LIGHT jsou mrazuvzdorné a je možné je osadit samozavlažovacím systémem. Kolekce je kompatibilní s ostatními systémy značky a je možné je snadno kombinovat 
a doplňovat.


Přečtěte si o světelných květináčích a dekoracích NICOLI... nebo si prohlédněte fotogalerii.

Produktů na stránce

Produktů na stránce