Seznam produktů výrobce DEROMA

Italská společnost Deroma s dlouholetou tradicí (už od roku 1955) se specializuje na tvorbu krásných, inovativních a praktických květináčů. Má pobočky a výrobní závody po celém světě. Je držitelem certifikátu mezinárodně platné normy systému řízení kvality UNI EN ISO 9001:2008. Pečlivě si vybírá suroviny a používá moderní technologie a postupy, které jsou zárukou vysokého standardu jejích produktů.


Výrobky značky Deroma nesou pečeť italské tvořivosti. V naší nabídce jsou keramické květináče, plastové a keramické truhlíky, žardinky (žardiniéry), dekorace, plastové závěsy.


Keramické květináče Deroma se vyrábějí v Itálii, tradiční technologií pomalého vypalování a následného chlazení ve specializovaných pecích. Všechny květináče jsou vyráběny z nejkvalitnější hlíny 
z oblasti severní Itálie, která dává květináčům spolu s tradiční technologií výroby nejvyšší možnou kvalitu 
a nezaměnitelný pocit klasického výrobku.


Všechny květináče jsou mrazuvzdorné a jsou k dispozici ve třech barevných provedeních:


TERRACOTTA – přírodní barva pálené hlíny je nejklasičtější barvou s nádechem tradice.

MOKA – svou barvou do hnědé je vhodná pro modernější interiéry a exteriéry při udržení klasického vzhledu a přírodního materiálu květináče.

WHITE
 – tato barva evokuje klasický vzhled květináče „vyšisovaného" sluncem a je vhodný zejména 
pro slunné terasy tradičních exteriérů, kde pomůže zvýraznit pocit místa zalitého sluncem a umocňuje atmosféru klidu a pohody s nádechem tradice a historie.


Plastové květináče Deromase vyrábějí v Itálii technologií přímého vstřiku v silnostěnném provedení, který lépe drží tvar a v designových barvách podtrhnou krásu osazených květin nebo ostatních rostlin.


Truhlíky řady Deroma plast jsou standardně vybaveny integrovaným systémem inteligentního zavlažovaní a spolu s podmiskou, která je součástí výrobku, a přepadovým otvorem, podporuje a zvyšuje šanci na úspěšný růst rostlin. K truhlíkům a květináčům DEROMA je možné samostatně dokoupit inteligentní systém uchycení.

Produktů na stránce

    Produktů na stránce